Novitas Çeviri Hizmetleri
  

KALİTE SİSTEMİ
 » Çeviri Süreci
 » Terminoloji Yönetimi
 » Müşteri Memnuniyeti
 » Gizlilik

Müşteri odaklı hizmet anlayışı...

En yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda tutkunuzu anlıyor ve bunu gerçekleştirmeniz için size destek veriyoruz. Novitas Çeviri'de bizler çeviri konusunda memnuniyetin sunduğumuz hizmet ile fark yaratacağına inanıyoruz ve bizler için hizmet ofisimizi ilk aradığınız andan itibaren başlar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz doğrultusunda, firmamızın kalitesini, sunduğumuz hizmet çeşitliliğini ve hizmetin seviyesini sizlerin beklentisi belirler.

Bizler müşteri memnuniyetini aşağıdaki şekilde hayata geçiriyoruz:

-    Sizi uzmanlığımızın getirdiği deneyimle çok iyi anlıyoruz.
Özellikle büyük projeler öncesinde gerek ofisinizi ziyaret ederek, gerek telefon görüşmeleri ile beklentinizi algılıyor, bunu sağlamak için sunacağımız hizmetleri sizinle ilk aşamada paylaşıyoruz.

-     Standart süreçlerimize ek olarak size çalışmalarınızda katma değer sunuyoruz.
Çeviri projenizin başarılı bir şekilde tamamlanması için kullandığımız sistemler, araştırmalar aracılığı ile sizi projenizin yapısına bağlı olarak yeni kavram ve yöntemlerle tanıştırıyor, daha önce aldığınız hizmetin ötesine geçmeyi hedefliyoruz

-    Tüm projelerde geribildirim sistemi çalıştırıyoruz.
Bizler için “müşteri beklentisi” yalnızca belirli kriterler değil, aynı zamanda müşterinin belirlediği subjektif kriterlerdir. Tüm bunları kalitatif sistemlere entegre ederek tamamlanan projelerde  memnuniyetinizi ölçüyor, iyileştirme gereken alanların saptanması halinde sizinle yapılan projelerde bu konularda ek çalışmaları tamamlıyoruz.
 


2009 © Novitas Çeviri Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.